Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

16042015 LIQUI MOLY Motorbike pelna gama produktow do motocykliJuż w najbliższy weekend (23-24 maja) w Katowicach odbędą się największe wiosenne targi części, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego w południowej Polsce – ProfiAuto Show 2015.

 

Dla profesjonalistów branży motoryzacyjnej obecność na tym wydarzeniu jest wręcz obowiązkowa, a wybierając się do Katowic warto odwiedzić także stoisko niemieckiego producenta środków smarnych oraz dodatków do paliwa i płynów eksploatacyjnych.

 

Gwiazdą stoiska numer 048, które znajdzie w się w nowej hali wystawienniczej przy al. Korfantego 35 (tuż obok Spodka, gdzie dotąd odbywały się targi ProfiAuto Show), będzie Wojciech Zawidzki, startujący w zawodach Supermoto w barwach LIQUI MOLY. Będzie można zarówno obejrzeć jego motocykl, zbudowany od podstaw specjalnie do tej widowiskowej dyscypliny sportowej, jak i posłuchać jego historii. W czasie kwietniowego Motor Show w Poznaniu Wojciech Zawidzki pozwalał wybranym fanom wsiąść na swój motocykl – czy tak będzie i w Katowicach? Jest tylko jeden sposób żeby się przekonać – trzeba przyjść na stoisko!

 

LIQUI MOLY z dumą zaprezentuje także nową, kompleksową ofertę przeznaczoną do motocykli, skuterów, quadów i gokartów, która w tym sezonie trafiła do sprzedaży. Są to oleje silnikowe, smary i inne produkty dedykowane jednośladom. Inną ciekawą nowością jest zestaw do szybkiej naprawy uszkodzeń szyb przednich, który umożliwia zwykłym warsztatom mechanicznym oferowanie klientom nowej usługi dodatkowej. Warto zobaczyć jak odpryski od kamieni znikają z szyby po takiej naprawie.

 

Przez całe targi (sobota 10.00-18.00 i niedziela 10.00-16.00) na stoisku będzie obecny doradca techniczny LIQUI MOLY, w gotowości do udzielenia odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące smarowania silnika czy doboru właściwych produktów smarnych. Będzie to idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy z tego zakresu. Na naszych Drogich Klientów czekamy też z doskonałą kawą. Zapraszamy!

 

LIQUI MOLY Motorbike pelna gama produktow do motocykli