Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

11 brno 7106

 baner moto LM

Wspierana przez LIQUI MOLY ekipa Intact GP, ma za sobą kolejny weekend w serii Moto2. Tym razem zawodnicy ścigali się na torze w Brnie, który rokrocznie jest jedną z najbardziej obleganych przez kibiców rund motocyklowych mistrzostw świata. W tym sezonie kibice dopisali, mimo tego, że pogoda w niedzielę spłatała figla i prawie wszystkie wyścigi rozgrywane były na mokrym torze.

 

11 brno 7106

 

 Ekipa Intact GP, w której barwach jeżdżą Jonas Folger i Sandro Cortese, już od samego początku weekendu spisywała się bardzo dobrze notując czasy w czołówce Moto2. W kwalifikacjach jednak Folger zajął dopiero dziewiąte miejsce. Wydawało się, że zespół zaliczy kolejny trudny wyścig walcząc o punkty, jednak ulewa w niedzielny poranek odmieniała sytuację. Podium na Sachsenringu pokazało, że Folger doskonale radzi sobie na deszczu i tak też było tym razem. Już na pierwszych okrążeniach Niemcowi udało się przebić na pierwsze miejsce, by na kolejnych stopniowo oddalać się od rywali. Początkowo inni zawodnicy byli w stanie utrzymywać jego tempo, jednak z każdym metrem pokonanym na mokrym torze Folger był coraz bardziej z przodu by ostatecznie finiszować ponad 5 sekund przed drugim Alexem Rinsem. Sandro Cortese nie miał niestety tyle szczęścia i sklasyfikowano go na 23 miejscu.

 

LIQUI MOLY wspiera na świecie kierowców biorących udział w seriach TCR International, TCR Germany, TCR Asia oraz niemieckiej Formule 4. Są to Davit Kajaia, Filipe de Souza, Andy Yan, Tim Zimmermann, Daniel Conrad, Luca Engstler, Benjamin Marzatis oraz tegoroczny 19-sto letni debiutant na torze Salzburgring Florian Janits.

Firma LIQUI MOLY zaangażowana jest również w Moto 2 wspierając Sandro Cortese i Jonas Folgera. Marka LIQUI MOLY kojarzona jest w Polsce głównie z olejami silnikowymi i dodatkami używanymi w motoryzacji. Jednak wskutek ciągłego poszerzania oferty w spektrum zainteresowania LIQUI MOLY są wszelkie pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym - samochody, motocykle, rowery.

Od ponad dekady produkty LIQUI MOLY dostępne są w Polsce. Warto wspomnieć, że w lutym br. po raz szósty z rzędu LIQUI MOLY zostało wybrane przez czytelników Auto Zeitung marką Nr 1 wśród producentów olejów silnikowych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.liqui-moly.pl,gdzie między innymi skorzystać można z poradnika, który pomaga dobrać produkty naszej firmy do konkretnego modelu pojazdu.

 

Czy wiesz, że…

15816
Motorbike Dodatek do paliwa 4T 1581
 
Zwiększa wydajność silnika. Usuwa osady w układzie paliwowym, na zaworach, ze świec zapłonowych oraz w komorze spalania, zapobiega ponownemu tworzeniu się nowych osadów. Zmniejsza również zużycie paliwa. Chroni cały układ paliwowy przed korozją. Testowany w silniku z katalizatorem.
 
Zastosowanie:
Należy stosować do paliwa w każdym silniku 4-suwowym, z układem zasilania gaźnikowym oraz na wtrysku. 125 ml wystarcza na około 15-20 l paliwa. Dodawać do paliwa przy każdym tankowaniu.
 

stopka lm