Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

Liqui Moly

 

Szanowni Państwo,

FNR 0586

Marka LIQUI MOLY kojarzona jest w Polsce głównie z olejami silnikowymi i dodatkami używanymi w motoryzacji. Jednak wskutek ciągłego poszerzania naszej oferty powinniśmy mówić, że w spektrum zainteresowania LIQUI MOLY są wszelkie pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym - samochody, motocykle, rowery.

 

Obecnie każdy użytkownik pojazdu mechanicznego, elektrycznego czy spalinowego znajdzie u nas odpowiednie produkty. Dotyczy to również profesjonalistów zajmujących się serwisowaniem i naprawą tych pojazdów.

 

Pilnie obserwujemy kierunki rozwoju, dostosowując się do nowych rozwiązań i wymagań. Pracują nad tym nieustannie nasi inżynierowie i naukowcy w laboratorium LIQUI MOLY. Dowodem na jakość i skuteczność naszych produktów są liczne nagrody i wyróżnienia. Są one tym cenniejsze, że w większości przypadków przyznane zostały przez naszych Klientów, którzy mają z nimi do czynienia na co dzień. To dla nas powód do dumy!

 

Jednak LIQUI MOLY nie poprzestaje jedynie na produkcji. Staramy się dostarczać kompleksowe rozwiązania ułatwiające użytkowanie pojazdów. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty zestaw do czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF czy urządzenie Gear Tronic służące do dynamicznej wymiany oleju w przekładni automatycznej.

 

TargiMP 2 z 56

Od ponad dekady produkty LIQUI MOLY dostępne są w Polsce. Przez ten czas udało nam się wprowadzić szereg grup produktowych, zbudować efektywną sieć dystrybucji oraz przeprowadzić setki szkoleń dla pracowników warsztatów samochodowych. Nie zapominamy o użytkownikach pojazdów - samochodów, motocykli i rowerów. To głównie dla nich przygotowaliśmy cykl porad w formie filmów publikowanych na naszym kanale YouTube.

 


Nadal jednak najważniejszy jest dla nas bezpośredni kontakt z naszymi Klientami. To dlatego cyklicznie uczestniczymy w wielu imprezach motoryzacyjnych, sportowych, a nawet rekreacyjnych. Od 2015 roku aktywnie działa LIQUI MOLY Cycling Team. Jego skład tworzą pracownicy firmy, bez których dzisiejszy sukces LIQUI MOLY byłby niemożliwy.

Zachęcam do używania produktów LIQUI MOLY wierząc, że spełnią one Państwa oczekiwania, pilnie wsłuchując się we wszelkie sugestie i spostrzeżenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Z wyrazami szacunku

Piotr Kasprzak

Prezes Zarządu LIQUI MOLY Polska Sp. z o.o.