Facebook
Napisz do nas

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

WYSZUKAJ PRODUKT

Infolinia

baner doradca 011

DOBIERZ OLEJ

katalog_oleju

Poradnik LIQUI MOLY pomoże Ci wybrać właściwy olej dla Twojego silnika!

 

POBIERZ KATALOG

katalog

Wydarzenia

TCR salzburing

Po raz szósty z rzędu LIQUI MOLY zostało wybrane przez czytelników Auto Zeitung marką Nr 1 wśród producentów olejów silnikowych!

rookie logoPrzed nami kolejny sezon sportów motorowych, w które od zawsze angażuje się LIQUI MOLY. W tym roku polski oddział będzie aktywnie wspierał zawodników z Rookie Bulls Racing Team.

numeracjaKolejne oleje silnikowe LIQUI MOLY otrzymały nowe numery katalogowe na opakowaniach detalicznych. Przy tej okazji dodano do nich dwuwarstwowe etykiety.

multispray minFirma LIQUI MOLY Polska poszerza swoją ofertę o produkt Multi Spray Plus 7. Jego praktyczne działanie potwierdził właśnie test laboratoryjny zlecony przez niemiecką redakcję miesięcznika "Motocykl".

2016.01.20 01 Kolejne wyroznienie dla olejow silnikowych LIQUI MOLYCzytelnicy dwóch magazynów "Autohaus" i "Auto Service Praxis" wybrali najlepsze marki produktów z branży motoryzacyjnej. W kategorii oleje silnikowe główna nagroda przypadła LIQUI MOLY.

2016.01.08 02 Jak efektywnie przywrocic sprawnosc silnika dieslaPo zrównaniu cen oleju napędowego z benzyną, właściciele samochodów z Silnikami Diesla mogą jeszcze liczyć na oszczędności wynikające z mniejszego zużycia paliwa. Jednak wielu z nich to się nie udaje i to w dużej mierze przez własne, drobne zaniedbania.

2016.01.05 01 Wymiana plynu w chlodnicy w warsztacieKoniec roku to okres, w którym można zaobserwować wzmożoną sprzedaż detaliczną płynów do układów chłodzenia. Czy z jego wymianą poradzi sobie przeciętny kierowca?

Loga dystrybutorówProducent środków smarnych i chemii warsztatowej nawiązał współpracę z dwoma kolejnymi dystrybutorami motocyklowymi.

art 2699Głównym zadaniem układu chłodzenia silnika samochodowego jest odprowadzenie nadmiaru ciepła powstającego podczas spalania mieszanki paliwowo - powietrznej. Gdy panują niskie temperatury część tego ciepła wykorzystuje się do ogrzewania wnętrza samochodu.